Občianske združenie

 
 
 

 

 

 

Napíšte nám.

 

 
 

Dokumenty k 2 % uplatňované tento rok (2016)

Na tomto mieste si môžete stiahnuť a vytlačiť dokumenty, potrebné k uplatneniu si 2 % z dane z príjmov.

Postup na poukázanie 2 %

Vyhlásenie pre zamestancov

Potvrdenie - daň

O dokumenty je možné požiadať aj priamo panie učiteľky v škôlke SMŠ Lienka.

 

Prvé stretnutie občianskeho združenia Smolenická Lienka

Tak sme sa nakoniec dočkali :) Narodilo sa občianske združenie Smolenická Lienka a čaká nás jeho prvé stretnutie.

Rodičia a priatelia našej škôlky založili občianske združenie Smolenická Lienka. Pri príležitosti "narodenia" tohto občianskeho združenia vás pozývame na prvé lienkáčske stretnutie, ktoré sa uskutoční v utorok 3. februára 2015 o 16. hodine. 

V priebehu stretnutia je možné prijať záujemcov z vašich radov za členov občianskeho združenia. Členom tohto občianskeho združenia sa môže stať každý, kto má o to úprimný záujem.

Občianske združenie Smolenická Lienka vzniklo z rozhodnutia rodičov detí v našej škôlke a spriaznených duší, ktorým sú aktivity škôlky, vykonávané v Smoleniciach a v okolí našej obce sympatické. Združenie má za cieľ vykonávať také činnosti, ktoré naša škôlka ako nezisková spoločnosť vykonávať nemôže, nakoľko z titulu neziskovky jej prináleží povinnosť nevytvárať zisk.

A tu je odkaz zakladateľov občianskeho združenia Smolenická Lienka práve pre vás:

„Ak si mamou, tatom, a či babkou, dedkom, alebo sa mamkou plánuješ stať, prilož ruku k dielu, budú sa pekné veci u nás diať. Chystáme akcie pre smolenické deti, nech i vašim deťom budú očká svietiť. Ak vaše dieťa škôlku inú, školu a či centrum navštevuje, v našom združení s aktivitami pre deti to nikomu vadiť nebude. 

Fíhatralala, Spievankovo a či iné divadielka oslovení sú, našim drobcom radosť znova prinesú. Ak máš chuť našu činnosť podporiť, prídi nás kedykoľvek osloviť.“

OZ Smolenická Lienka