Stravovanie v SMŠ Lienka

 
 
 

 

pár dôležitých informácií pre rodičov

 
 

Stravovanie v SMŠ Lienka

Ak má vaše dieťa nejaké zdravotné obmedzenie v podobe potravinovej alergie, averzie, ochorenia (celiakia, cukrovka, neznášanlivosť laktózy), informujte o tom vedenie škôlky, alebo priamo riaditeľku. Spoločne nájdeme riešenie tak, aby dieťa i vy, rodičia ste boli spokojní.

Často sa nás rodičia pýtajú, čo majú priniesť deťom do škôlky, keď ich ratolesti oslavujú sviatok mena, či narodeniny. Ak je to pre vás prijateľné, deti v škôlke obľubujú ovocie, ktoré im bohato stačí: najlepšie sezónne (jabĺčka, hrušky, slivky...) Nerobte si v zásade s tým starosti.

Zhrnutie:

A.Poskytovanie stravy: strava sa dováža zo Školskej jedálne pri ZŠ Smolenice, ktorej zriaďovateľom je OcÚ Smolenice. Vedúca ŠJ:Estera Zimková.

B.Odhlasovanie zo stravy: rodič môže dieťa zo stravy odhlásiť v SMŠ Lienka deň vopred do 14..hodiny na čísle 0908/467622 u p. Danky Vyrvovej. V prípade nečakanej choroby  dieťaťa, si rodič môže v ten  deň obed svojho dieťaťa prevziať vo vlastných nádobách do 12 hod. V prípade neodhlásenia dieťať zo stravy, obed prepadáva a režijné náklady za obed budú rodičovi stiahnuté z kaucie.